Hakkımızda

Home/Hakkımızda
Hakkımızda 2017-07-17T14:16:01+00:00

Hakkımızda

Bilgilerinize sunduğumuz bu kısa tanıtım yazısı ile firmamız KARALİ REKLAM hakkında fikir sahibi olacağınızı ümit ediyoruz. Bu itibarla da birlikte çalışma olanağı bulacağımız inancını taşımaktayız.

Firmamız KARALİ REKLAM 1994 yılında İstanbul’da kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen KARALİ REKLAM, uzman kadrosu ile firmaların tüm / reklam,işlerini taleplerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan KARALİ REKLAM, faaliyette bulunduğu hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Misyonumuz

Yenilikçi, müşterisine hizmet vermekten zevk alan, alternatifler sunan ekibimizle teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını arttıran, programlı reklam hizmetleri sunmak.